Biz Kimiz

Biz Kimiz

ERS_8481

Poyraz İç Mimarlık, 2002 yılından bugüne enerjik güler yüzlü ve deneyimli uzman kadrosuyla kuruluş amacına uygun olarak müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden mağazacılık sektöründe hizmet vermektedir.

Bir çok mağaza ve markaya hizmet vermiş olan firmamız yaptıkları projelerle müşterilerinden her seferinde övgülerle bahsedilmesini sağlamıştır. Her sektörde de olduğu gibi zorlu projelerle karşılaşan firmamız bunlardan da anlının akı ile çıkmayı başarmış ve hedef çıtayı gün geçtikçe yukarıya taşımayı başarmıştır.

Günümüz piyasasında kendini ispatlamış firmamız görüş açısını genişleterek Türkiye sınırlarını aşmış ve yurt dışında da hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizin ismini ve bayrağını onurla taşımaktayız.

Kendimizi övmek yerine müşterilerimizin hakkımızda düşüncelerini sizlere yazmaktan onur duymaktayız.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Özgür tasarım ve ürün sınırsız ürün çeşitliliği
Sizi tanımak hedeflerinizi anlamaktır. Sizi dinleyerek kullanmak istediğiniz tanıtım materyallerini öğreniyoruz. Orta ve uzun vadeli hedefleriniz hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Yapılan ön çalışmalarla sizlere sınırsız ürün çeşitliliği ile birlikte hayalinizdeki dekorasyonu size sunuyoruz.

Görsel ve kullanım açısından sizlere kalitenin ne demek olduğunu gösteriyoruz.
Yapılan dekorasyon işlemlerinde sağlamlık ve bir marka kalitesinde sizlere görsel zenginlikle desteklemekteyiz. Müşterilerimiz ürünlerinizden önce mağazanızın dekorasyonuna ve dekorasyondan kaynaklanan kalite güvencesi ile potansiyel satış artışını sağlayacaksınız.

Tasarım ve Dekorasyonu işlemlerinin her aşamasında bilgi sahibi olun.
Yapılan tasarım ve dekorasyon işlerinde siz değerli müşterilerimize her koşulda bilgi baylaşımı ile bilgilendiriyoruz. bu şekilde yapılan işlerde siz değerli müşterilerimiz edindiği bilgi koşulunda daha rahat ve profesyonel dekorasyon sektörünün keyfini sürüyor.

Teslim edilen tasarım ve dekorasyon işlemleri bittiğinde sizin değeriniz bitmemektedir.
Yapılan tasarım ve dekorasyon işlemlerinde müşterilerimizin sonradan oluşması ihtimal sorunlarda hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunların derhal ortadan kalkması ve yapılan işlerde garanti vererek müşterilerimizin güvencesini sağlamaktayız.

Ödüllerimiz

Report Mağazasına En İyi Vitrin Ödülü

İş Adamları Derneğinden firmamız tarafından tasarlanan Report Mağazasının vitrini ödül almıştır. 2014 yılı İş Adamları Derneği tarafından firmamıza ve Report Mağazasına verilmiş olan En İyi Mağaza Vitrin Tasarımını firmamız Poyraz Mimarlık imzasını taşımaktadır.

more

Ekibimiz

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by