ÇÜNKÜ BİZ MÜŞTERİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Tecrübemiz sayesinde İhtiyaçlarınızı hızlıca anlayıp hayata geçiriyoruz. Bizi tercih eden yüzlerce mağaza her an yanlarında olmamızın keyfini çıkartıyor. Çalışma arkadaşlarımızla her zaman dinamik olarak düzenli şekilde yaptığımız ARGE çalışmaları sonucunda elde edilen bilgileri müşterilerimize sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermekteyiz. Müşterilerimizin başlıca sıkıntılarından biri standart mağaza görünümünden çıkmak ve müşterilerin gözünde kendilerini daha sağlıklı ifade etmek olduğunu bilmekteyiz. Her çalışma müşterilerimizin hitap ettiği kişilere yönelik çalışmalar olduğundan mağazaların herhangi bir şekilde standart çerçevesine sıkıştırmıyoruz. Aksine müşterilerimize oluşturduğumuz tasarımlarla mağaza dekorasyonu işlemlerinde üs çıtayı zorlayarak müşterilerimiz istedikleri hedefi 12 den vurmakta.

Bir çok mağazanın karmaşık ve düzensiz oluşu müşterilerin yanı sıra iş gücünü de düşürdüğü açıkça bilinmektedir. İş gücünü arttırmak ve müşterilerin beğenisini arttırmak için yapılan profesyonel çalışmalarla sizleri her iki sıkıntıdan da kesin olarak kurtaracağımıza emin olabilirsiniz. Mağazanızın logosu ile bütün olarak çalışmayı asla erteleyemeyiz. Logonuzun mağazanızın kimliği olduğundan mağaza içerisinde kullanılan logo ile markanızın müşterilerinizin aklında kalıcı kılmaya yardımcı olacağını da bilmekteyiz. Logonuzun mağaza içerisinde kullandığınız standlar da yada vitrin bölümlerinde kullanılarak daha tanınır hale getirmek size daha fazla kazanç sağlayacak ve müşterilerinizin arkadaşlarına sizlerden bahsettiğinde zorluk çekmeden tanıtabilecektir.

Bir firmanın tanıtımında başı çeken kısımlar her zaman şöyledir;

  • İlk İzlenim: Müşterilerinizin mağazanızı ilk gördüğünde bir çok etki aramaktadır. bunun nedenlerinden birisi insan beyninin ilk karşılaştıkları eşyaları ister istemez iç güdüsel olarak fotoğraflaması dır.
  • Firma Kimliği: Firmanızın logosundan tutunda kartvizitine kadar tüm kullanılan materyallerin aynı renk kombinasyonunda olması önemlidir. Hitap ettiğiniz müşteri kitlesi sizleri daha iyi tanıması için ve ilk izlenimde yer edinebilmeniz için önemlidir.
  • Arka Plan İşlemleri: Firmanızın logosunu müşterilerinize kabul ettirebilmeniz ve onların aklında kalıcılığı kesinleştirmek için müşterilerinize her zaman logonuzu göstermek zorundasınız. V.S. V.S.

 

Yorum Eklenmedi

Yorum Yapabilirsiniz

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by