HAYALLERİNİZDEKİ MAĞAZA DEKORASYONU

Küçük şirin bir mağaza, yada şehrin en işlek caddesinde kalabalık sokakta bir mağaza.

Hayallerimizin kesiştiği noktada mağaza dekorasyonu hep vardır.

Ahşap ince süslemeli otantik masalar, tolix tabure ve sandalyeler, duvarda tablolar yada amaca uygun sanatsal aksesuarlar, gösterişli avizeler süs lambaları led lambalar, orman süsü verilmiş vitrinler ve özenle hazırlanmış çiçek harmanlı vitrin tasarımı.

Gözlerinizi kapatın ve severek küçüklükten beri düşlediğiniz işinizi , mağazanızı hayal edin. Düşlediğinizde kafanıza ilk gelen ne oluyor diye sorsak cevap çok basit. Mağaza dekorasyonu.  Poyraz mimarlık olarak yıllarca düşlediğiniz mağaza dekorasyonunu hayata geçirmek için çabalıyoruz.

Fakat öncelikle mağazanızın nasıl bir dekorasyona sahip olmasını istediğinize karar vermelisiniz. O yüzden sizlere farklı fikirler ve ilham kaynağı olması açısından galerimizde paylaştığımız tasarımı ve dekorasyonu tamamen poyraz mimarlığa ait olan fotoğrafları incelemeniz tavsiye ediyoruz. Belki de bu fotoğrafları incelerken hayallerinizdeki mağaza dekorasyonu daha da netleşir.

Yaşlılara , gençlere ,bayanlara ,erkeklere yada özel bir düşünceye sahip insanlara hitap eden bir mağaza. Metal ve ahşap kullanımı ve herşeyin birbiri ile olan uyumu. Herşey yerli yerinde ve dozunda olmalı. Kullanılan bazı öğeler örneğin koltukta kullanılan bir renk diğer bir dekoratif malzemenin soğuk duruşunu yumuşatmalı .

Modern dekorasyon ve yaza hitap eden bir mağaza düşünelim. Renk olarak kullanılacak yeşilin muhteşem enerjisi ve ahşabın katacağı natürel hava ile muazzam bir uyum ve ahenk yakalanacaktır.

Nostalji havasının istendiği bir mağaza dekorasyonu. Duvarlarda kullanılan renkler nostaljik araba resimleri yada kullanılan aksesuarlar.

Bir mağazada farklılık oluşturmak istiyorsanız elinize bir fırça alıp simetrik çalışmalar ahenkli süslemeler yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki mağaza dekorasyonu örneğin bir ayakkabı mağazası için puflu tabureler yerine uzun işlemeli ahşap banklar kullanabilirsiniz.

Farklı bir mağaza dekorasyonu için lambaderleri kullanıp hem tavan hem dekoratif süsleme amaçlı köşe aksesuarı olarak asabilir ve kullanabilirsiniz.

Nevresim ,yatak odası takımları ,yada oturma gurupları satışı yapan bir mağaza için yani country tarzda bir mağaza için pastel renkli ahşap dekoratif malzemeler  kullanabilirsiniz.

Şık ve elit mağaza dekorasyonu için, abajur, ayna,berjer gibi aksesuarlar  size son derece yardımcı olacaktır.

Dekoratif panellerle mağazanızı bölümlere ayırmanızın oldukça faydalı olacağı durumlar olabilir. Mağaza dekorasyonu için cesaret gerektiren renkler kullanabilirsiniz. Dikkat çekici renkler kullanmak diğer mağazalardan bir adım öne çıkarabilir sizi.

Amaca yönelik stencil kullanım yada, karabağ kilim kullanımı mağazanızı daha sıcak bir hava katabilir.

İngiliz tuğla kullanılmış duvarlar, ahşap dekoratif aksesuarlar , sadece bunlar kullanılarak bile muazzam bir mağaza dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Yorum Eklenmedi

Yorum Yapabilirsiniz

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by