Proje Kategorileri: Bayan Vitrin

PINKSOF

Pinksof mağaza tasarımını yaparken ismini yansıtmaya çalıştık.Mağaza tasarımı,mağaza dekorasyonu müşterinin mağaza içerisinde rahat ve keyifli zaman geçirmesini sağlamaya çalışıyoruz.Poyraz mimarlık olarak siz değeli müşterilerimize her zaman yaptığımız işin en iyisini sunmaya çalışıyoruz.Mağaza tasarımı yenilik ister,tasarım ister.Pinksof mağazasının tasarımını yaparken her katında farklı konsept uyguluyarak müşterilerin içeride değerli vakit geçirmelerini sağladık.
Devamını Oku

DOMİNANT

Mağazalarınızın vitrin dekorasyonunu Poyraz mimarlık olarak özenle yapmaktayız.Vitrin dekorasyonunda kullandığımız beyaz jaluzi paneller vitrin dekorasyonunu  dikkat çekici hale getirmiştir.Vitrin mankenlerini giydirirken renk uyumuna dikkat etmeli ve kullanılan objeler görsel şovu tamamlamadır.
Devamını Oku

19-69

Versace mağaza tasarımında siyah ve gri tonun ağırlıklı olduğu bir mağazadır.Mağaza tasarımında önemli yer alan bankoyu siyah kullanarak ortam ağırlaştırılmıştır.Mağazalarınızda müşterilerin ürün denerken yanında bulunan arkadaşlarının sıkılmadan rahat bir şekilde beklemelerini sağlayacak ortamlara yer verilmelidir.Mağaza tasarımı yaparken her geçen gün kendine yeni birşey eklemek gerekir ve hiç bir mağaza diğer mağazanın tekrarı olmamalıdır.
Devamını Oku

F16

Poyraz mimarlık olarak F16 mağaza tasarımını yaparken ilk tasarım tabela ve girişten başlamaktadır.Mağaza tasarımı yaparken müşterilerin içeride alışveriş yaparken sıkılmamaları ve kendilerini ferah içinde hissetmelerini sağlamak gerekmektedir.Mağaza tasarımında kullandığımız su borusu askı sistemiyle tasarımı farklılaştırmış olmaktayız.Mağaza içerisi renk uyumu çok önemlidir.Taş duvarlar retro alanlar konsepti tamamlamaktadır.
Devamını Oku

COLLESIUM MALL

Collesıum Mall avm tasarımı yaparken Roma'daki aşıklar çeşmesinden esinlenilmiştir.Yapıya bakıldığında modern mimari ve collesıum ışığı verilmiştir.Avm içerisinde 156 mağaza bulunmaktadır.Ve yaklaşık 14bin m2 alana sahiptir.Türkiyenin toptan satış yapan 2. avm projesidir.Galeri boşluğunda skylite cam tavan uygulanmıştır.Hemen altında ise kabartmalı Roma figürleri temalı hikayelere yer verilmiştir.Avm koridorlarında livli kolonlar eskitme boya yaparak borisol tavanla birlikte tarihi…
Devamını Oku

COLLESIUM AVM

Collesıum Mall avm tasarımı yaparken Roma'daki aşıklar çeşmesinden esinlenilmiştir.Yapı modern mimari ve collesıum ışığı verilmiştir.Avm içerisinde 156 mağaza bulunmaktadır. Ve yaklaşık 14bin m2 alana sahiptir.Türkiyenin toptan satış yapan 2. avm sidir.Galeri boşluğunda skylite cam tavan uygulanmıştır.Hemen altında ise kabartmalı roma figürleri temalı hikayelere yer verilmiştir.Avm koridorlarında livli kolonlar eskitme boya yapılarak borisol tavanla birlikte tarihi bir…
Devamını Oku

BULGARI

Bulgari vitrin tasarımı yapılırken satılan ürünlere konsept uygulanmıştır.Vitrin tasarımında eskitme ahşap yükselticiler,eskitme ahşap dolaplar kullanarak müşterilerin dikkati çekilmiştir.Vitrin tasarımında spot aydınlatmalar görselliği arttırmıştır.vitrinin arka duvarı beton görünümlü duvar örülerek görüntü güzelleştirmektedir.      
Devamını Oku

BULGARI JEANS

Bulgarı jeans vitrin tasarımında yoldan geçeni çevirip mağaza içerisine merak uyandıran bir tasarım gerçekleştirdik.vitrin tasarımında yapay kurtlar ve şövalye mankenler kullanarak tasarım harikası meydana gelmiştir.Vitrin tasarımı al götür koy şeklinde değil üzerinde düşünülerek tasarım oluşturarak zaman harcayıp iyi bir görünüm ortaya çıkarmaktır. V
Devamını Oku

19-69

Versace   19-69   Türkiye   de   yeni   oluşuma   giren   bir   İtalyan   firmasıdır. Ürün   pörtföyünde   bayan   erkek   klasik   giyim   tarzı   ön   planda   ayrıca   ayakkabı ve çanta üzerinde pörtföyü bulunmakta mağaza tasarımını bu gruplara göre planladık. Akrilik ve demiri birbirinden aykırı materyaller olmasına rağmen iyi bir şekilde harmanladığımızı düşünüyoruz.Mağaza tasarımında raf sistemlerinde değişik bir tasarım uygulayıp beğeni kazandık. Bu…
Devamını Oku

EURO FASHION

euro fashıon vitrin dekorasyonunda vitrini öne çıkarmak için vitrin arkasında bir fon oluşturmak gerekmektedir.Bu vitrin dekorasyonunda dekoratif panel tuğla kullanarak hem arkada bir fon oluşturduk hemde şık bir tasarım ortaya çıktı.Tuğla sistemi kamera lambalar ve film şeritleriyle film çekim konseptli vitrin dekorasyonu oluşturduk.
Devamını Oku

EVAROZA

Evaroza vitrin tasarımında altın sim kaplama manken yükselticilerle parıltı yakalanmış ve yoldan geçenlerin bile dikkat çekmeleri sağlanmıştır.Vitrin tasarımında bayanların renkli kişilikleri yansıtılmak üzere renkli peruklar kullanılmıştır.Vitrin tasarımında çiçekler ve biblolar ile konsept tamamlanmıştır.
Devamını Oku

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by