Proje Kategorileri: Erkek Vitrin

PACO ROMANO

Mağaza tasarımı,vitrin tasarımı ile müşterilerinizi mağaza içerisine davet edersiniz.Mağaza tasarımı ile müşteri potansiyelini arttırırsınız.Her vitrinin kendine ait bir hikayesi vardır.Paco Romano mağazasının vitrinlerinde kullandığımız jaluzi paneller ve çerçeve yaptığımız poliüretenları eskitme boya yaparak dikkat çekici hale getirdik.Mağaza tasarımında renk uyumu çok önemlidir.Vitrin tasarımı ile sattığınız ürünleri daha iyi sergilersiniz ve markalaşmaya başlarsınız.Çünkü kaliteli vitrin sizin…
Devamını Oku

F16

Poyraz mimarlık olarak F16 mağaza tasarımını yaparken ilk tasarım tabela ve girişten başlamaktadır.Mağaza tasarımı yaparken müşterilerin içeride alışveriş yaparken sıkılmamaları ve kendilerini ferah içinde hissetmelerini sağlamak gerekmektedir.Mağaza tasarımında kullandığımız su borusu askı sistemiyle tasarımı farklılaştırmış olmaktayız.Mağaza içerisi renk uyumu çok önemlidir.Taş duvarlar retro alanlar konsepti tamamlamaktadır.
Devamını Oku

COLLESIUM MALL

Collesıum Mall avm tasarımı yaparken Roma'daki aşıklar çeşmesinden esinlenilmiştir.Yapıya bakıldığında modern mimari ve collesıum ışığı verilmiştir.Avm içerisinde 156 mağaza bulunmaktadır.Ve yaklaşık 14bin m2 alana sahiptir.Türkiyenin toptan satış yapan 2. avm projesidir.Galeri boşluğunda skylite cam tavan uygulanmıştır.Hemen altında ise kabartmalı Roma figürleri temalı hikayelere yer verilmiştir.Avm koridorlarında livli kolonlar eskitme boya yaparak borisol tavanla birlikte tarihi…
Devamını Oku

COLLESIUM AVM

Collesıum Mall avm tasarımı yaparken Roma'daki aşıklar çeşmesinden esinlenilmiştir.Yapı modern mimari ve collesıum ışığı verilmiştir.Avm içerisinde 156 mağaza bulunmaktadır. Ve yaklaşık 14bin m2 alana sahiptir.Türkiyenin toptan satış yapan 2. avm sidir.Galeri boşluğunda skylite cam tavan uygulanmıştır.Hemen altında ise kabartmalı roma figürleri temalı hikayelere yer verilmiştir.Avm koridorlarında livli kolonlar eskitme boya yapılarak borisol tavanla birlikte tarihi bir…
Devamını Oku

BULGARI

Bulgari vitrin tasarımı yapılırken satılan ürünlere konsept uygulanmıştır.Vitrin tasarımında eskitme ahşap yükselticiler,eskitme ahşap dolaplar kullanarak müşterilerin dikkati çekilmiştir.Vitrin tasarımında spot aydınlatmalar görselliği arttırmıştır.vitrinin arka duvarı beton görünümlü duvar örülerek görüntü güzelleştirmektedir.      
Devamını Oku

BULGARI JEANS

Bulgarı jeans vitrin tasarımında yoldan geçeni çevirip mağaza içerisine merak uyandıran bir tasarım gerçekleştirdik.vitrin tasarımında yapay kurtlar ve şövalye mankenler kullanarak tasarım harikası meydana gelmiştir.Vitrin tasarımı al götür koy şeklinde değil üzerinde düşünülerek tasarım oluşturarak zaman harcayıp iyi bir görünüm ortaya çıkarmaktır. V
Devamını Oku

ZOLOZZO

Mağaza tasarımı ile sattığınız ürünleri daha güzel bir ortamda pazarlarsınız.Mağaza tasarımı ile müşterilerinizin aklında kalır ve tekrar tekrar mağazanıza gelmek için önemli bir etkendir.Mağaza tasarımı sattığınız ürünün kalitesi kadar  önemlidir.
Devamını Oku

F 12

Vitrin dekorasyonunda aydınlatma çok önemlidir.Vitrin dekorasyonunda mankenleri giydirdikten sonra vitrini müşterilerin dikkatini çekmek için obje kullanılmalıdır.Vitrin dekorasyonunda kullandığımız saman,denizcilik objeleri her vitrinde ayrı bir hikaye anlatmaktadır.          
Devamını Oku

BY LANDOR

Mağaza tasarımlarında kullandığımız spot ışıkları mağaza içerisini ferah bir hale getirir.Mağaza tasarımında yenilikçi ve müşterilerin mağazama içerisinde rahat edecekleri bir mağaza tasarımı yapmak gerekir.Mağazalarınız ne kadar tasarımsal olursa müşterilerinize verdiğiniz değeri göstermiş olursunuz.
Devamını Oku

TARZ COOL

Mağazalarınızın müşterilerinize verdiğiniz değeri göstermek için vitrin dekorasyonunuza dikkat etmeniz gerekmektedir.Vitrin dekorasyonu müşterilerinize verdiğiniz değeri gösterir ve mağazalarınızı çekici hale getirir.Vitrin dekorasyonu spotlarla aydınlatılıp objeler ile tamamlanır.
Devamını Oku

REDBERRY

Redberry mağazasının vitrin tasarımını yaparken ahşap dikmelerle retro bir görünüm sağladık.Vitrin tasarımını desenli cnc paneller ile ve cnc pannel bütünlüğünü sağlayan objeler ile görsel şova çevirdik.Vitrin tasarımında kullandığımız ahşap dolapları kendi imalathanemizde itina ile tasarlayıp sizlerin beğenisine sunmaktayız.
Devamını Oku

POYRAZ

Poyraz mimarlık olarak vitrin tasarımı konusunda oldukça iddialıyız.Vitrin tasarımını senelerin verdiği tecrübe,geniş bakış açısı,mimarlarımızın fikirleriyle en iyi şekilde tasarlanmaktadır.Vitrin tasarımı yenilikçidir ve hiçbir vitrin diğerini tekrarlamaz.  
Devamını Oku

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by