Proje Etiketleri: mağaza tasarımı

COLLESIUM MAĞAZA PROJESİ

3d proje tasarımı ile mağazalarınızı değişik modellerde yapıp müşterimiz beğenene kadar çiziyoruz.3d proje ile mağazaınızı hayal ettiğiniz şekilde görebiliyorsunuz sonra hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.Mağazalarınızda duvar rengi,raf sistemi,yer döşemesi olarak renk olarak birbirine uyum içinde olmalıdır.3d proje seçenekleri ile hayallerinize kavuşun.  
Devamını Oku

NB7 NEW BRAND

Mağaza  dekorasyonu    yapılırken    mağazaların  içerisinde    müşterilerin    rahatlıkla dolaşabilecekleri  alanlar  meydana  getirmek    gerekir.Mağaza dekorasyonunda kullandığımız bankoları Poyraz mimarlık olarak kendi imalathanemizde özel olarak tasarlayıp mağaza içerisinde uyumu yakalamaya çalışıyoruz.Mağaza dekorasyonu müşterilerinize verdiğiniz değeri gösterip satışlarınızdaki artışı zaman içerisinde göreceksinizdir.
Devamını Oku

AMATO

Amato Mağaza Tasarımını yaparken siyahın asilliğini beyazın şıklığıyla birleştirip,müşterinin isteklerini tasarımsal meteryaller ile buluşturduk.Müşterinin mağaza içerisinde kaliteli ve rahat vakit geçirip sıkılmadan alışveriş yapmasını sağlamak için ferah ve nezih ortam gerekmektedir.Amato Mağaza Tasarımını müşterilerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır.Poyraz mimarlık olarak bir mağaza tasarımı için gereken herşeyi en ince detayına kadar için düşünüp uygulamaktayız.  
Devamını Oku

COLLESIUM MALL

Collesıum Mall avm tasarımı yaparken Roma'daki aşıklar çeşmesinden esinlenilmiştir.Yapıya bakıldığında modern mimari ve collesıum ışığı verilmiştir.Avm içerisinde 156 mağaza bulunmaktadır.Ve yaklaşık 14bin m2 alana sahiptir.Türkiyenin toptan satış yapan 2. avm projesidir.Galeri boşluğunda skylite cam tavan uygulanmıştır.Hemen altında ise kabartmalı Roma figürleri temalı hikayelere yer verilmiştir.Avm koridorlarında livli kolonlar eskitme boya yaparak borisol tavanla birlikte tarihi…
Devamını Oku

19-69

Versace   19-69   Türkiye   de   yeni   oluşuma   giren   bir   İtalyan   firmasıdır. Ürün   pörtföyünde   bayan   erkek   klasik   giyim   tarzı   ön   planda   ayrıca   ayakkabı ve çanta üzerinde pörtföyü bulunmakta mağaza tasarımını bu gruplara göre planladık. Akrilik ve demiri birbirinden aykırı materyaller olmasına rağmen iyi bir şekilde harmanladığımızı düşünüyoruz.Mağaza tasarımında raf sistemlerinde değişik bir tasarım uygulayıp beğeni kazandık. Bu…
Devamını Oku

ZOLOZZO

Mağaza tasarımı ile sattığınız ürünleri daha güzel bir ortamda pazarlarsınız.Mağaza tasarımı ile müşterilerinizin aklında kalır ve tekrar tekrar mağazanıza gelmek için önemli bir etkendir.Mağaza tasarımı sattığınız ürünün kalitesi kadar  önemlidir.
Devamını Oku

GÖKÇAĞ TEKSTİL

İnsanların yaşam kalitelerinin artması, zevklerinin değişmesiyle ve beğeni kalitesinin her gün daha fazla artmasıyla aynı orantıda bizde mağaza dekorasyonlarında  işimize hergün yeni şeyler katarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Bu mağaza dekorasyonunda da aynı şekilde birbirinden farklı ojeleri, ürünleri tasarımsal fikirier katarak değişik bir konsept oluşturduk.Kolonlarda kullandığımız demir tellerle taş ve halatı uyarlayarak bir farklılık kattık.yine aynı…
Devamını Oku

BİONDA

Bionda vitrin dekorasyonunda tuğda görünümlü panel oluşturduk.Vitrin dekorasyonunda mağazanın sattığı ürünler çocuk erkek ve bayan olduğu için iyi bir spor kombin oluşturduk.Vitrin dekorasyonunda graffiti kullanarak dekoru tamamladık.Müşterilerin dikkatini çekip müşteriyi mağazaya alıcı olarak sokabilmek iyi bir vitrin dekorasyonundan geçer.
Devamını Oku

CARLOT

Poyraz mimarlık olarak Carlot vitrin tasarımında siyah beyazın uyumu ve asilliğini bir kez daha ispat etmiş oluyoruz.Vitrin tasarımında kullandığımız büyük gül ve diğer objeler vitrini tamamlamıştır.Vitrin tasarımında vitrinin arka duvarında beyaz desenli paneller vitrini ön plana çıkarmıştır.  
Devamını Oku

BY BUZZ

Vitrin tasarımı müşterilerin mağaza içerisine girmesine teşvik eden en önemli faktörlerden biridir.Vitrin tasarımında her vitrinin her mağazanın bir rengi bir hikayesi olduğundan vitrin tasarımı yaparkende mağazanın sattığı ürünleri konseptini bilip ona göre uyarlamak gerekmektedir.Poyraz mimarlık olarak mağazalarını,vitrinlerini,cafelerinizi markalaştırmanıza en önemli etkiyi yapıyoruz.    
Devamını Oku

REPORT

Laleli vitrin tasarımı  yarışmasında birinci olan bu tasarımımızda sokak konseptini    farklı bir bakış açısıyla işledik. Vitrin tasarımı ile vitrinlere uygun olaraktuğla versiyonu ve eskitme demirleri kombinledik. İthal manken ve vitrin tasarımı ile kalite ürün prensibimizi Report laleli mağazasında yansıtmaya çalıştık.
Devamını Oku

HIRSIZ POLİS VİTRİN TASARIMI

Mağazaların ürünleri satabilmeleri için ürün kalitesi önemli olduğu kadar müşterilerin mağaza içerisine girmeleri de önemlidir.Buda iyi bir vitrin tasarımından geçmektedir.Bu vitrin tasarımında anlatılan hikaye hırsız polis konseptlidir.Poyraz mimarlık olarak yılların verdiği tecrübeye dayanarak vitrin tasarımlarınızı her mağazaya özel hikaye anlatımıyla yapmaktayız.  
Devamını Oku

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by