Proje Etiketleri: mağaza vitrinleri

BABİLON

Mağaza dekorasyonu yaptırarak müşterilerinize verdiğiniz değeri gösterirsiniz.Mağaza dekorasyonu ile müşterileriniz mağaza içerisinde kendilerini değerli hisseder ve alışveriş yaparken kaliteli vakit geçirirler.Kullandığımız dore rengi poliüretanlar ile mağaza içerisi zengin durmuş ve dekorasyonu dore rengi askı sistemi ile tamamlamış bulunmaktayız.Poyraz mimarlık olarak yaptığımız işlerin müşteriler tarafından beğenilmesi bizleri onurlandırmaktadır.Mağaza dekorasyonunu tamamlayan dore rengi tabela müşterileri içeriye davet…
Devamını Oku

COLLESIUM MAĞAZA PROJESİ

Mağazanızı hayalden gerçeğe dönüştürmek için Poyraz mimarlık olarak 3d proje  yaparak sizin hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atıyoruz.Sonrasında 3d proje seçeneklerinden birini beğenip hayalinizi yapım aşamasına geçiyoruz.Mağazalarınızda sizlerin ve müşterilerinizin keyifli bir vakit geçirmelerini sağlıyoruz.3d proje ile mağazanızın görsel şovunu görebiliyorsunuz.
Devamını Oku

COLLESIUM MAĞAZA PROJESİ

Mağaza dekorasyonunu hayata geçirmeden önce müşterimizin mağaza içerisini nasıl görmek istediğini dinliyoruz.Önce 3d proje olarak seçenekler halinde müşterilerimize seçenek olarak sunuyoruz.Sunduğumuz 3d projelerde müşterilerimizin değişiklik istediği yerleri değiştiriyoruz.3d projeler ile mağazanızı bitmiş olarak görüp daha sonrasında hayata geçiriyoruz.
Devamını Oku

FiGO JEANS

Figo Jeans  mağaza  dekorasyonu  yaparken  beton  sıva  duvar  ve  tuğla  görünümlü duvar ile kombin  ettik.Jeans  mağaza  dekorasyonunda  kullandığımız  askı sistemi   ile   ürünleri pazarlama alanı oluşturduk.Mağaza dekorasyonunda kullandığımız alttan ışık sızmalı objeler kullanarak retro bir ortam oluşturduk.
Devamını Oku

NB7 NEW BRAND

Mağaza  dekorasyonu    yapılırken    mağazaların  içerisinde    müşterilerin    rahatlıkla dolaşabilecekleri  alanlar  meydana  getirmek    gerekir.Mağaza dekorasyonunda kullandığımız bankoları Poyraz mimarlık olarak kendi imalathanemizde özel olarak tasarlayıp mağaza içerisinde uyumu yakalamaya çalışıyoruz.Mağaza dekorasyonu müşterilerinize verdiğiniz değeri gösterip satışlarınızdaki artışı zaman içerisinde göreceksinizdir.
Devamını Oku

ÇARŞI KİDS

Çarşı Kids mağaza tasarımı 3D proje ile yaparken her ayrıntı mimarlarımız tarafından düşünülmüştür.Mağaza tasarımında mağazanın tarzı,hangi yaşa hitap ettiği ürünlerin tarzı ile konsept birbiriyle alakalı olmalıdır.Mağaza tasarımında zeminin açık renk olması içerinin ferah olmasına etkidir ve bir çocuk mağazasında içerinin renkli cıvıl cıvıl olması müşterinin alışveriş yaparken zevk almasını sağlar.
Devamını Oku

DOMİNANT

Mağazalarınızın vitrin dekorasyonunu Poyraz mimarlık olarak özenle yapmaktayız.Vitrin dekorasyonunda kullandığımız beyaz jaluzi paneller vitrin dekorasyonunu  dikkat çekici hale getirmiştir.Vitrin mankenlerini giydirirken renk uyumuna dikkat etmeli ve kullanılan objeler görsel şovu tamamlamadır.
Devamını Oku

FİGO

Geçmişten günümüze kadar insanlar yaşam alanlarına her zaman değer vermişlerdir. Yapılan mağaza tasarımı kullanım amacına uygun aynı zamanda da şıklığına gösterişli olmasına insanların ilgi odağı olmasına önem verilmiştir. Bizlerde Poyraz Mimarlık olarak yaptığımız mağaza tasarımını ilk işimiz gibi aynı heyecanla amacına uygun, şık ve ilgi çekici olacak şekilde yapıyoruz. Herkes işini severek yapar ama biz…
Devamını Oku

NB7 NEW BRAND

New Brand mağaza dekorasyonu ile mağaza içerisinde zemini mermer görünümlü seramik kullanarak mağazanın içerisi şıklıkla buluşmuştur.Mağaza dekorasyonu yapılırken kullanılan ışıklı demir dikmeler ile mağaza içerisi aydınlatılması arttırılmıştır.Mağaza içerisinde kullanılan siyah ve beyazın uyumu bir kez daha ispat edilen uzun bankosu ve arkasında kullanılan resim mağaza dekorasyonunu tamamlamıştır.    
Devamını Oku

HAMMERLAND

Tasarım her alanda olduğu gibi mağazada da olmazsa olmazdır. Müşterilerin albenisini alabilmek beğenilerini alabilmek için güzel bir tasarım şarttır.Mağaza içerisinde su borusu raf sistemi ile mağaza içerisinde farklılık elde edinilmiştir.Tasarım güzelleştikce satılan ürünler alıcısına kendisini göstermektedir.
Devamını Oku

EURO FASHION

euro fashıon vitrin dekorasyonunda vitrini öne çıkarmak için vitrin arkasında bir fon oluşturmak gerekmektedir.Bu vitrin dekorasyonunda dekoratif panel tuğla kullanarak hem arkada bir fon oluşturduk hemde şık bir tasarım ortaya çıktı.Tuğla sistemi kamera lambalar ve film şeritleriyle film çekim konseptli vitrin dekorasyonu oluşturduk.
Devamını Oku

EVAROZA

Evaroza vitrin tasarımında altın sim kaplama manken yükselticilerle parıltı yakalanmış ve yoldan geçenlerin bile dikkat çekmeleri sağlanmıştır.Vitrin tasarımında bayanların renkli kişilikleri yansıtılmak üzere renkli peruklar kullanılmıştır.Vitrin tasarımında çiçekler ve biblolar ile konsept tamamlanmıştır.
Devamını Oku

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by