VİTRİN TASARIMI

Vitrin Tasarımı

Poyraz mimarlık olarak biz de bu tarz çalışmaları görev edinerek büyük başarı ve tasarımların altına imzamızı atmaktayız. Bu gibi durumlar olunca da birçok dünyaca ünlü moda markası görsel düzenleme alanında yeterli ilgiyi çekebilmek adına bu işin uzamanı tasarımcılarla işbirliği yaparak birbirinden yaratıcı vitrin tasarımına imza atmaktadır. Yani mağaza dekorasyonunda vitrin ve iç mekan tasarımlarının aynı derece önemi bulunmaktadır.

Şirketimizden mağaza dekorasyonu ile ilgili tüm çalışmalarımızı inceleyebilir bunun yanı sıra firma mağazanızın dekorasyonu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mağaza dekorasyonun tasarımları çok paralar harcayarak yapıldığı için her sene ve kısa zamanda değiştirilmeyecek bir yatırım olduğu için uzman bir kuruluş vasıtası ile tasarlanıp kuruluş profilinize uygun olarak dizayn edilmesi gerektiğini söylemek gerekir. Bir nevi renk ile tarz ve dekorasyon firmanızı yansıtan bir ayna olduğunu düşünür isek mühim unsurlardan biri olduğunu söylemek mümkün. Vitrin görselliği dışarıdaki insaları mağazaya çeker iken iç mekan görselliği de içeri giren insanların satış eğilimlerini belirlemektedir.

Mağazaya her gün binlerce insan dahi girse iç mekan tasarımının özensiz olması ve bu kişilerin ürün almadan mağazayı terk etmesine sebep olmaktadır. Vitrin tasarımı son yıllarda özellikle 'Görsel Düzenleme ' dediğimiz uygulamayı birçok ünlü markanın tercih etmesiyle popüler hale geldiğini söylemek mümkün olmaktadır. Poyraz Mimarlık ile tasarımlarınız artık çok daha kolay ve kaliteli yaptırabileceksiniz. Pratik ve görsel düşünce zekâmızın her zaman üst düzeyde olduğuna inanan poyraz mimarlık firmamızın bünyesinde çalışan uzmanlar sayesinde size en güzel tasarımlar ve referanslarımız ile karşınızdayız.

Dünyanın neresinde olursa olsun ünlü markaların mağaza içi dekorasyona ve vitrin düzenine önem vermektedir ve ayrıca görsel düzenlemeyi müşterilerin dikkatini çekmeye yönelik yapılmış olan ve satış arttırmayı amaçlayan bir araç olarak görülmektedir. Büyük markalar satışlarını bu şekilde arttırırken küçük marka ve firmalarda bu pastadan paylarını alabilmek adına vitrin tasarımında  ünlü markalarla yarışır duruma gelmiştir. Daha öncelerde amaç ürünleri sergilemek için vitrine koyulurken şimdilerde neredeyse bazı vitrinlerde ürün bile olmadığını görmekteyiz. Bu markalar kendi kalitelerinden ve ürün yelpazesinden emin olduğu için sadece müşterinin dikkatini çekmeyi hedeflemektedir. Çok üründen ziyade tarzını yansıtmaktadır.

Yorum Eklenmedi

Yorum Yapabilirsiniz

Open chat
1
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by